Hizmetler

Profesyonel nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İşiniz gereğince, atamalarda veya daha konforlu ve yaşanabilir bir ortama taşınmak istediğinizde koşulsuz bir şekilde güvenebileceğiniz firmamız, size bir telefon kadar yakındadır.

Yaşam alanlarınızı değiştirme gereği duyduğunuzda sizi yeni yuvanıza güvenilir bir şekilde taşıyacak olan nakliyat firması vasıtası ile beklediğiniz kaliteli ve problemsiz hizmeti basitçe elde edebilirsiniz. Güvenliği ve emniyeti kendisine ilke edinerek bu alanda hizmet sunan Detay Ticaret, bu alanda uygun nakliyat araçları ile eşyalarınızı emin ellerde taşımaktadır.

Evden eve nakliyat işi uzmanlık isteyen bir iştir. Taşınmak demek eşyaları alıp arabaya yüklemek değildir.

Firmamız bunun bilincindedir ve evden eve nakliyat için işin ehli ekibiyle çalıştırmaktadır. Taşımalarınızın yanısıra demonte-monte edilmesi gereken gardrop, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, avizelerinizde kancaları varsa bizim  tarafımızdan demonte-monte edilmektedir.

Kısacası sizler evinizde çayınızı kahvenizi yudumlayın. Gazetenizi okuyun, günlük işlerlerinizle ilgilenin ve evinizin taşınmasını profesyonel ellere bırakın.

Özel paketleme hizmeti, geniş araç filosu, asansörlü taşımacılık ve çok daha fazla profesyonel taşımacılık hizmeti Detay Ticaret farkıyla sizlerle.

Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.